Kosmetologia estetyczna w Fordonie

Mezoterapia igłowa i mikroigłowa oraz mikroigłowa – polega na podaniu mezokoktajli na bazie witamin, związków roślinnych w celu ujędrnienia, wygładzenia i poprawy kondycji skóry. Posiadamy różne koktajle w zalżności do problemu. Najnowsze urządzenia do podania tych substancji niwelują odczucie bólu.

Cennik

  • Mezoterapia igłowa od 300zł
  • Mezoterapia lipoliza inkiecyjna -Fosfatydylocholina- podbródek, nad kolanami i inne obszary wymagajace wyszczuplenia 250zł1ml
  • stymulatory tkankowe (wiele firm do wyboru) od 450-1000zł Hit 2021/2022!!- podawane podobnie do mezoterapii igłą i strzykawką w znieczuleniu. Dają świetny rezultat wystarczy zazwyczaj wykonanie 3 zabiegów  serii! Stymulują własne tkanki do wzrostu tam gdzie zaczyna ich ubywać, dzięki czemu nie potrzeba wypełniaczy i inwazyjnych zabiegów. Efekt miliona sprężynek pod skórą.
  • Geneo +retinol- silne ujędrnienie i napięcie skóry zabieg z fala radiową i dotlenianiem skóry 350zł
  • Stymulatory tkankowe (Nukleofil, Profilo, Sunekos 200, Ejal, Electri, Karisma-Rh-Kolagen, Genfactor i inne) – polecamy szczególnie przy wiotkiej skórze, w celu uniesienia kości policzkowych, likwidacji tzw ,,chomików”, najnowsze rozwiązanie kosmetologii estetycznej, zazwyczaj zawierają kwas hialuronowy nieusieciowany i mieszankę aminokwasów, stopniowo odbudowują i zagęszczają skórę od wewnątrz. Nie ma efektu sztucznego wyglądu, cera jest nawilżona, odmłodzona i świetlista. Koszt – 450-900zł, zalecane 2-3 zabiegi raz na 1-2 miesiące. Jest to zabieg igłowy.

Specjalistyczne, najnowsze Pellingi chemiczne med. od 160zł-350zł

2024 Egzosomy już od 500zł! a w terapii z dermapenem od 700zł! Najlepsza cena w regionie 

Egzosomy – rewolucyjne odmładzanie i regeneracja

W Instytucie P.A.W. oferujemy nowoczesne terapie egzosomami, które rewolucjonizują odmładzanie skóry oraz jej regenerację. Te mikroskopijne pęcherzyki, wytworzone przez komórki macierzyste, penetrują struktury skóry, przynosząc rewelacyjne rezultaty. Zabiegi z egzosomami skutecznie redukują zmarszczki, przebarwienia i blizny potrądzikowe, oraz wspierają walkę z nadmiernym wypadaniem włosów. Nasze preparaty są przebadane i  bezpieczne, gwarantując maksymalne efekty terapeutyczne.

Zalety zabiegów z egzosomami:

  • Odmładzają skórę oraz redukują oznaki starzenia.
  • Doskonale nawilżają i regenerują skórę.
  • Skutecznie wspierają terapię łysienia i nadmiernego wypadania włosów.

Widoczne efekty zabiegu pojawiają się już po pierwszym spotkaniu, osiągając pełny efekt w ciągu kilku tygodni.

2024 Tropokolagen Guna: już od 450zł za ampułkę!

Czym jest tropokolagen i jak działa?

Tropokolagen typu I to biopolimer oparty na białku, stworzony z myślą o inżynierii tkankowej i regeneracji medycznej. Składa się z połączenia kolagenu, elastyny, glikozaminoglikanów i innych białek.

Tropokolagen Guna to naturalny produkt zawierający kolagen i inne białka, stosowany w leczeniu różnych schorzeń, w tym chorób skóry i bólu stawów. Znany jest również z poprawy kondycji skóry, redukcji zmarszczek i zwiększenia elastyczności. Dzięki jego zdolności do łagodzenia stanów zapalnych, jest stosowany w terapii przewlekłego bólu i innych stanów zapalnych. Produkt firmy GUNA jest zbliżony w budowie do naturalnie wytwarzanego przez fibroblasty w ludzkim organizmie. Jest niezwykle skuteczny, najszybciej można to sprawdzić w okolicy oczu, gdzie zagęszcza skórę, redukuje sińce i zmarszczki. Nie ma efektów ubocznych, jedynie mogą zostać ślady po wkłuciu czy siniaki przez kilka dni.  Tropokolagen podajemy igłą i strzykawką.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym bez ,,efektu kaczki” – Natural LIPS 850zł —-> pytaj o promocje tel 666 231 191 lub FB Instytut Zdrowia i Kosmetyki Profesjonalnej mgr Anna Wolna

 

 

Kosmetologia estetyczna w Fordonie

Lokalizacja

Bydgoszcz,
ul. Pelplińska 11

godziny pracy

pon: 12-20   sob: 8-14
pozostałe dni: 10-18