Kosmetologia estetyczna w Fordonie

Mezoterapia igłowa i mikroigłowa oraz mikroigłowa – polega na podaniu mezokoktajli na bazie witamin, związków roślinnych w celu ujędrnienia, wygładzenia i poprawy kondycji skóry. Posiadamy różne koktajle w zalżności do problemu. Najnowsze urządzenia do podania tych substancji niwelują odczucie bólu.

Cennik

  • Mezoterapia igłowa od 300zł
  • Mezoterapia lipoliza inkiecyjna -Fosfatydylocholina- podbródek, nad kolanami i inne obszary wymagajace wyszczuplenia 250zł1ml
  • stymulatory tkankowe (wiele firm do wyboru) od 450-1000zł Hit 2021/2022!!- podawane podobnie do mezoterapii igłą i strzykawką w znieczuleniu. Dają świetny rezultat wystarczy zazwyczaj wykonanie 3 zabiegów  serii! Stymulują własne tkanki do wzrostu tam gdzie zaczyna ich ubywać, dzięki czemu nie potrzeba wypełniaczy i inwazyjnych zabiegów. Efekt miliona sprężynek pod skórą.
  • Geneo +retinol- silne ujędrnienie i napięcie skóry zabieg z fala radiową i dotlenianiem skóry 350zł
  • Stymulatory tkankowe (Nukleofil, Profilo, Sunekos 200, Ejal, Electri, Karisma-Rh-Kolagen, Genfactor i inne) – polecamy szczególnie przy wiotkiej skórze, w celu uniesienia kości policzkowych, likwidacji tzw ,,chomików”, najnowsze rozwiązanie kosmetologii estetycznej, zazwyczaj zawierają kwas hialuronowy nieusieciowany i mieszankę aminokwasów, stopniowo odbudowują i zagęszczają skórę od wewnątrz. Nie ma efektu sztucznego wyglądu, cera jest nawilżona, odmłodzona i świetlista. Koszt – 450-900zł, zalecane 2-3 zabiegi raz na 1-2 miesiące. Jest to zabieg igłowy.

Specjalistyczne, najnowsze Pellingi chemiczne med. od 160zł-350zł

Lokalizacja

Bydgoszcz,
ul. Pelplińska 11

godziny pracy

pon: 12-20   sob: 8-14
pozostałe dni: 10-18