Zamykanie naczynek RF Radiotermoliza

Zamykanie naczynek RF Radiotermoliza

Zabiegi radiotermolizy przeznaczone są dla osób w każdym wieku, z widocznymi poszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Zarówno na twarzy jak i nogach.

Radiotermoliza wykorzystuje prądy o częstotliwości radiowej, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność w walce z poszerzonymi naczynkami krwionośnymi.

Podczas zabiegu dochodzi do koagulacji naczyń, często już podczas pierwszego zabiegu.

Bardzo wysoka jakość wykonania pozwala na precyzyjne dotarcie do struktur docelowych.

Zawsze przed pierwszym zabiegiem wykonujemy konsultację, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu, określenie zasięgu terapii, ilości wymaganych zabiegów, ceny terapii.

Zabieg wykonujemy na oczyszczoną i zdrową skórę.

W miejscu występowania poszerzonych naczyń krwionośnych przykładamy do skóry elektrodę, która emituje falę radiową. Fala radiowa przepływając przez naczynie, koaguluje krew.

W miejscu zabiegowym widoczne będzie chwilowe zaczerwienienie.

Na następny dzień po zabiegu może wystąpić skrzep podskórny, który będzie goił się w naturalny sposób. Dodatkowo sporadycznie i na krótko pojawić się może obrzęk w miejscu zabiegowym.

Sterylna i jednorazowa sonda gwarantuje bezinwazyjne i bezpieczne zabiegi. Radiotermoliza nie wymaga wkłuwania igły w skórę.

W przypadku występowania na twarzy rumienia zalecamy inne zabiegi.

1 naczynko do 1cm 40zł

obszar to zazwyczaj koszt 150-250zł

Zazwyczaj zamyka się kilka naczynek w zabiegu, ponieważ pojawi się strupek. Usuwamy też drobne prosaki ceny jak przy obszarze, małe włókniaki -koszt to 50zł szt,