Personel

mgr Anna Wolna

kosmetolog, dietetyk, linergistka, instruktor

Międzynarodowa mistrzyni w koloryzacji i stylizacji Brwi 2019. W 2002 otrzymała wyróżnienie i nagrodę za brwi pudrowe permanentne podczas Mistrzostw Polski.  Od 15 lat w zawodzie. W 2011 Ukończyła studia na Collegium Medicum, szkołę kosmetyczną z wyróżnieniem i kilkadziesiąt szkoleń.. Jako kosmetolog specjalizuje się w stylizacji brwi i rzęs naturalnych, makijażu ślubnym, wieczorowym, makijażu permanentnym i zabiegach kosmetycznych twarzy. W 2009 roku wygrała mistrzostwa Polski w makijażu i bodypaintingu.  Zajmuje się też szkoleniem kosmetyczek i kosmetologów oraz dystrybucją sprzętu i maszyn kosmetycznych.


Antonina Podoliak

stylistka paznokci

Wykonuje stylizacje paznokci(żele, hybrydy, manicure) oraz pedicure czy drobne stylizacje brwi. Pracowała 5 lat w Ukrainie robiąc paznokcie. Wykonuje perfekcyjny kształt i idealne skórki.

Pracuje szybko i dokładnie. Klientki są zachwycone, pomimo nieidelanej znajomości j. polskiego bardzo łatwo można się dogadać.Michał Welter

masażysta

Wykwalifikowany masażysta.  Zdobywał doświadczenie w sanatorium Pod Tężniami w Ciechocinku i sanatoriach w Kołobrzegu. Obecnie współpracuje z naszym Instytutem. Wykonuje masaże lecznicze, relaksacyjne i sportowe oraz drenaże limfatyczne. Polecamy masaże w naszym klimatycznym gabinecie.

osobny tel. 693 280 802

Milena Jończyk

mgr kosmetologii

Wykonuje zaawansowane zabiegi na twarz i ciało, depilację laserową, lifting rzęs, pedicure, stylizację brwi. 

Ciepła i miła osoba o dużych ambicjach, chętna do pomocy i porad klientom Instytutu.

Pomaga też w zarządzaniu recepcją. 

Gabriela Majczak- studentka kosmetologii, Wykonuje zabiegi na twarz, ciało takie jak endermologia czy laserowe usuwanie owłosienia.

Lokalizacja

Bydgoszcz,
ul. Pelplińska 11

godziny pracy

pon: 12-20   sob: 8-14
pozostałe dni: 10-18