Personel

mgr Anna Wolna

kosmetolog, dietetyk, linergistka, instruktor

Międzynarodowa mistrzyni w koloryzacji i stylizacji Brwi 2019. W 2002 otrzymała wyróżnienie i nagrodę za brwi pudrowe permanentne podczas Mistrzostw Polski.  Od 15 lat w zawodzie. W 2011 Ukończyła studia na Collegium Medicum, szkołę kosmetyczną z wyróżnieniem i kilkadziesiąt szkoleń.. Jako kosmetolog specjalizuje się w stylizacji brwi i rzęs naturalnych, makijażu ślubnym, wieczorowym, makijażu permanentnym i zabiegach kosmetycznych twarzy. W 2009 roku wygrała mistrzostwa Polski w makijażu i bodypaintingu.  Zajmuje się też szkoleniem kosmetyczek i kosmetologów oraz dystrybucją sprzętu i maszyn kosmetycznych.


Monika Zielińska

stylistka paznokci, brwi i rzęs

Wykonuje stylizacje paznokci(żele, hybrydy, manicure) oraz pedicure czy drobne stylizacje brwi, lifting rzęs. Pracowała około 5 lat w Toruniu robiąc paznokcie. Wykonuje perfekcyjny kształt i idealne skórki.

Pracuje bardzo dokładnie. W ostatnim czasie prowadziła szkolenia ze stylizacji paznokci w poprzednim salonie.Gabriela Majczak

lic. kosmetolog CM UMK

w trackie II stopnia (studia magisterskie).Zdobywa doświadczenie od 2 lat. Wykonuje zabiegi na ciało ,depilacje laserową, manicure i pedicure oraz inne drobne zabiegi. Dba o recepcję ale przede wszystkim wykonuje piękne makijaże okolicznościowe. 

Milena Jończyk- przerwa na urlop macierzynski

mgr kosmetologii, podolog,  kierownik salonu

Wykonuje zaawansowane zabiegi na twarz i ciało, depilację laserową, lifting rzęs, pedicure medyczny, stylizację brwi. 

Ciepła i miła osoba o dużych ambicjach, chętna do pomocy i porad klientom Instytutu.

Pomaga też w zarządzaniu salonem. 

Lokalizacja

Bydgoszcz,
ul. Pelplińska 11

godziny pracy

pon: 12-20   sob: 8-14
pozostałe dni: 10-18