Personel

mgr Anna Wolna

kosmetolog, dietetyk, linergistka, instruktor

Międzynarodowa mistrzyni w koloryzacji i stylizacji Brwi 2019. Od ponad 10 lat w zawodzie. W 2011 Ukończyła studia na Collegium Medicum, szkołę kosmetyczną z wyróżnieniem i kilkadziesiąt szkoleń.. Jako kosmetolog specjalizuje się w stylizacji brwi i rzęs naturalnych, makijażu ślubnym, wieczorowym, makijażu permanentnym i zabiegach kosmetycznych twarzy. W 2009 roku wygrała mistrzostwa Polski w makijażu i bodypaintingu.  Zajmuje się szkoleniem kosmetyczek i kosmetologów oraz dystrybucją sprzętu i maszyn kosmetycznych.

Nikola Chmura

kosmetolog

Wykonuje zabiegi na twarz i ciało, stymulatory tkankowe mezoterapię, Hifu, zabiegi aparaturowe, pedicure, manicure i stylizacje paznokci oraz makijaże permanentne brwi i okolicznościowe. Studiowała na CM UMK kosmetologię. W trakcie studiów magisterskich. Zawód kosmetologa wykonuje z pasją od 3lat.

Michał Welter

masażysta

Wykwalifikowany masażysta.  Zdobywał doświadczenie w sanatorium Pod Tężniami w Ciechocinku i sanatoriach w Kołobrzegu. Obecnie współpracuje z naszym Instytutem. Wykonuje masaże lecznicze, relaksacyjne i sportowe oraz drenaże limfatyczne. Polecamy masaże w naszym klimatycznym gabinecie.

osobny tel. 693 280 802

Milena Dąbrowska

mgr kosmetologii

Wykonuje zaawansowane zabiegi na twarz i ciało, depilację laserową, lifting rzęs, pedicure, stylizację brwi i niebawem również manicure hybrydowy. 

Ciepła i miła osoba o dużych ambicjach, chętna do pomocy i porad klientom Instytutu.

Pomaga też w zarządzaniu recepcją. 

Lokalizacja

Bydgoszcz,
ul. Pelplińska 11

godziny pracy

pon: 12-20   sob: 8-14
pozostałe dni: 10-18